کودار محصول اختلاف سران حزب است

Fergeha_کودار

کودار سیاست های پژاک را سیاست  های تدوینی پ ک ک می خواند و این سیاست ها از نظر کودار در کردستان ایران غیرقابل اجرا و   هیچ مقبولیتی در میان مردم کردستان ایران ندارد.

سرانجام همه ی احزاب تروریستی به دلیل قدرت طلبی و زیادخواهی سرکرده های آن در مسیر ایزوله شدن قرار می گیرند، پزاک مدتی در اویل تاسیس خود توانست با به بازی گرفتن احساسات و هیجان جوانان افرادی را به عضویت خود در آورد ولی زودتر از آنچه که فکر می کرد ،در مسیر نابودی و انحلال قرار گرفت.

اکنون یکی از فرمانده هان تسلیمی پژاک ،که بیشتر اوقات در کنار سران فرقه  بود ،از موضوع مهمی پرده برداشت. و راز تروریست ها را افشا کرد.

این فرمانده تسلیمی اذعان داشت که چون پژاک هیچ گونه اقتدار و قدرتی در ارائه ی برنامه و تصمیم گیری نداشت و همه ی فعالیت های خود را بایستی با پ ک ک هماهنگ می کرد ،منجر شد افرادی همچون ریزان جاوید، امیر کریمی (مزدک ) به مخالفت با سیاست ها و استراتژی پژاک شوند. حاجی احمدی که خود فردی عیاش و بی اراده و برای اینکه مقام خود را در روزهای پایانی عمر خود از دست ندهد تن به خواسته های برخی اعضای کوردیناسیون نمی داد.

این فرد در ادامه می افزاید، نهایت آنان برای اینکه جایگاه مردمی خود را در کردستان ایران از دست ندهند ، و همچنین افراد مسئول در گروهک بر مسند قدرت خود باقی بمانند ، با سیاست و استراتژی نوینی کودرا را تاسیس و این حزب جدید التاسیس را “سیتم کودرا “خواند تا افکار عمومی را فریب دهند . ایدئولوژی و رویکرد کودار کاملا متضاد با ایدئولوژی پژاک می باشد، می توان گفت کودار هماند سایر احزاب و اپوزسیون کُردی ( کومله و دمکرات ،خبات )حرکت می کند. کودار سیاست های پژاک را سیاست  های تدوینی پ ک ک می خواند و این سیاست ها از نظر کودار در کردستان ایران غیرقابل اجرا و  مقبولیتی در میان مردم کردستان ایران ندارد.

با تاسیس کودار این اختلافات پایان نیافت و افراد مطرحی همچون شمال بشیری کاملا منزوی و از قدرت بر کنار شد.

استراتژی کودار با اساسنامه و اظهارات سران پژاک کاملا و ۱۸۰ درجه متفاوت است. یعنی می توان با مقایسه اساسنامه کودار و پژاک کاملا به این موضوع پی برد.

با کمی تامل و اندیشه می توان این نکته را درک کرد ،که اگر وحدت و یگپارچگی در میان سران فرقه بود نیاز به تاسیس کودار نبود ، پس به راحتی می توان گفت کودار محصول زیادخواهی  سران فرقه می باشد.

اکنون با افشای گری این فرمانده سابق پژاک ماهیت تروریست ها هویدا  و کاملا روشن می باشد که این تروریست ها برای کسب قدرت و زیادخواهی خود در حال تلاش و تکاپو هستند ، وم ردم کردستان برای آنان ارزشی ندارد.

/ بی تاوان

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- تروریستی که فعال حقوق بشر معرفی می‌شود!
- سران پژاک که الان نگران اعدام سامان هستند چرا به او اسلحه دادند؟
- جمهوری اسلامی به سرنوشت پهلوی دچار می شود!!!
- از حرمسرای آپو تا رقص رهایی در اشرف
- خاطرات تلخ زندگی در پژاک
- کُردهای بی گناه مناطق مرزی اولین قربانیان پژاک
- رویکرد و استراتژی کودرا در کردستان ایران
- گوشه ای از خاطرات ۱۲ ماه زندگی در قندیل از زبان یکی از فریب خوردگان
- سوءاستفاده گروهک تروریستی پژاک از وضعیت کوبانی و قصد اغتشاش در شهرهای کردنشین ایران
- عبدالله اوجالان دست نشانده سرویس اطلاعاتی ترکیه(میت)
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

برچسب ها , ,

مطالب مرتبط

Top