لیبرمن، وزیر جنگ جدید صهیونیست ها/ افراطی ترین کابینه اسرائیل شکل گرفت

6be0526a455e1f89d6e59c9c6f787ce8_XL

قرار است آویگدور لیبرمن که به داشتن سیاست‌های فوق افراطی‌ شهره است، مهم‌ترین پست را در کابینه رژیم صهیونیستی بر عهده بگیرد.

آویگدور لیبرمن، رهبر حزب دست راستی “اسرائیل، خانه ما” با بنیامین نتانیاهو برای پیوستن به دولت ائتلافی او به توافق رسیده است.

 

طبق این توافق، لیبرمن به عنوان وزیر جنگ جدید رژیم صهیونیستی منصوب خواهد شد.با پیوستن حزب “اسرائیل، خانه ما” به دولت نتانیاهو، یکی از راست‌گراترین دولت‌ها در تاریخ رژیم جعلی اسرائیل شکل گرفته است.

 

به گزارش دویچه وله، لیبرمن کسی است که به سر دادن شعارهای افراطی‌ معروف است. او همانی است که خواستار آن شده بود تا اسرائیل با حماس همان‌گونه رفتار کند که “آمریکا با ژاپن در زمان جنگ جهانی دوم کرد.”

 

آمریکا در جنگ جهانی دوم، دو شهر هیروشیما و ناکازاکی در ژاپن را هدف حمله اتمی قرار داد.دولت نتانیاهو هم اکنون در کنست (مجلس) ۱۲۰ نفره اسرائیل، ۶۷ کرسی دارد و می‌تواند راحت‌تر قوانین مورد نظرش را به تصویب برساند.

 

روز جمعه، موشه یعلون، وزیر جنگ سابق اسرائیل که عضو حزب حاکم لیکود است، در اعتراض به ائتلاف با حزب “اسرائیل، خانه ما” از سمت خود کناره‌گیری کرد.به گزارش بی بی سی، یعلون، ژنرال سابق ارتش اسرائیل هشدار داد که افراد افراطی و خطرناک در حال مسلط شدن بر اسرائیل هستند.

 

آویگدور لیبرمن، نگهبان سابق باشگاه شبانه و مهاجری از شوروی سابق است که به خاطر سیاست‌ها و اظهارنظرهای جنجالی بارها مورد انتقاد قرار گرفته است.لیبرمن دو بار وزیر امور خارجه اسرائیل بوده و از منتقدان سرسخت دولت خودگردان فلسطینی و مذاکرات صلح با فلسطینی‌ها به شمار می‌رود.

 

در پایان سال ۲۰۱۲ او به دلیل تحقیقاتی در مورد فساد از پست خود کنار رفت اما ۱۱ ماه بعد به دلیل کمبود مدارک لازم از اتهامات تبرئه و بار دیگر وزیر خارجه اسرائیل شد. لیبرمن در کابینه چهارم نتانیاهو که یک سال پیش تشکیل شد جایی نیافت.

منبع : مفام

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- مقام صهیونیست: ایران با همه دشمنان ما تفاوت دارد
- نقش اونجلیست ها در حمایت دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی
- تیمار تروریسم در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی
- رسانه صهیونیست: اسرائیل در انحصار زنان روسپی
- رییس جدید موساد تعیین شد
- اردوغان، رابطه با صهیونیست‌ها را افزایش می‌دهد
- پیکر جوان فلسطینی مخفیانه به خاک سپرده شد
- حضور جنگنده‌های اسرائیلی در تجاوز عربستان به یمن
- صهیونیستها یک فلسطینی را زیر گرفتند
- جنایات بی سابقه صهیونیست ها در سال ۲۰۱۴
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

Top