طالبان زمینه رشد ۲۰ گروه تروریستی در افغانستان را فراهم کرده اس

Untitled-2

رئیس جمهوری افغانستان طی اظهاراتی در پارلمان این کشور اعلام کرد که طالبان با ایجاد ناامنی، زمینه رشد بیش از ۲۰ گروه تروریستی را در افغانستان فراهم کرده است.

به گزارش فرقه ها به نقل از «آسیا»، « اشرف غنی» رئیس جمهوری افغانستان طی سخنرانی در پارلمان این کشور اعلام کرد که قشر سیاسی در افغانستان باید از قانون اساسی دفاع کند و اتحاد و همبستگی را در این کشور به وجود آورد.

وی افزود: برگزاری انتخابات آینده زمینه برون رفت افغانستان از بحران را فراهم می‌سازد.رئیس جمهوری افغانستان همچنین تاکید کرد که نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان حق هیچ گونه مداخله در انتخابات را ندارند و هرگونه دخالت غیر قابل قبول خواهد بود.

اشرف غنی اظهار داشت که همواره برای برقراری توازن بین قوای سه‌گانه دولت در افغانستان تلاش کرده است و در دو سال گذشته بیشترین تمرکزش متوجه دولت سازی بوده است.

وی افزود که بیش از ۳۰ بار در سال جاری با نمایندگان پارلمان و سنای افغانستان دیدار و گفتگو کرده است.غنی همچنین اعلام کرد که بیش از ۲۰ گروه تروریستی مختلف در افغانستان فعالیت دارند و طالبان با ایجاد ناامنی، زمینه رشد این گروه‌های تروریستی را فراهم کرده است.

وی همچنین گفت که طالبان مدعی است که علیه نیروهای خارجی در افغانستان می جنگد در حالی که خود زمینه مداخله نظامی و حضور آنها را فراهم کرده اند.

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- تحرکات پرحجم آمریکایی‌ها در آستانه خروج داعش از موصل
- طرح گروه‌های تکفیری برای اخذ کمک از توان اطلاعاتی منافقین علیه ایران
- بررسی ساختار تشکیلاتی داعش در حکومت‌داری
- تروریست های جوان چگونه خلق می شوند
- دلیل خشم آل سعود از سردار سلیمانی؟
- جزییات بازداشت تیم تروریستی کومله در عراق
- ادعای مضحک وزیر سعودی علیه ایران
- عناصر داعش در چه مناطقی از یمن استقرار دارند؟
- رَپِر داعشی در موصل به هلاکت رسید
- افشای مشارکت موساد، سیا و منافقین در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

Top