صلح طلبی خواننده مرتد در اسرائیل!

Untitled-3

به گزارش فرقه ها به نقل از دیده بان

شاهین نجفی خواننده هتاک به مقدسات و سازنده کلیپ موهن، از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، وی به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات به آلمان فرار کرد.

نجفی به‌سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های تروریستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین خلق (منافقین)» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

همچنین در جریان آشوب‌های سال ۸۸ نیز، با اجرای نماهنگ‌هایی شیطانی، همپای اسرائیل و امریکا و منافقین، به هر چه داغ‌تر کردن تنور آشوب‌های خیابانی پرداخت.

در همین راستا تبلیغات رسانه‌ای با گفت‌وگوی اختصاصی صدای آمریکا با این فرد و یکی از خواننده‌های صهیونیست، به بهانه پیام صلح و دوستی بین ایران و صهیونیست‌ها سعی در اجرای اهداف خوددارند.

نکته جالب در این نمایش رسانه‌ای استفاده از فردی مانند شاهین نجفی است که نه‌تنها اکنون در خدمت صهیونیست‌ها بوده بلکه در دوره‌های گذشته برای گذران امور خود و رهایی از شرایط پیش‌آمده با هر گروه و دسته‌ای همراه شده است.

اکنون در مصاحبه صدای آمریکا با خواننده صهیونیست همراه با شاهین نجفی، وی تلاش دارد پیام به‌اصطلاح صلح خود را با فردی معلوم‌الحال مانند شاهین نجفی بیان کند. همچنین پیام صلحی که سال‌هاست همراه با تجاوز وحشیانه به خاک فلسطین و اشغال آن، نژادپرستی صهیونیست‌ها و جنایات این رژیم همراه بوده است.

در قسمتی از مصاحبه خواننده صهیونیست ها چنین می گوید:

“ما پیام صلح دادیم چرا که سرانجام همه انسان هستیم.هدف ما این بود که به اسرائیلی‌ها نشان دهیم که می‌توانیم با هم صحبت کنیم. من تلاش می‌کنم این دیوار آهنین بین ایران و اسرائیل را بشکنم.”

 

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- فرقه احمدیه، اسلامی که کلا منکر جهاد است!
- ترویج رباخواری در احکام فرقه بهائیت
- محجوبی شیخ صوفیه سیاسی؛ ما تابع مقررات حکومت نباید باشیم+سند
- حرکت چراغ خاموش صوفیه سیاسی در شهر رشت
- تظاهرات مردم عربستان علیه پادشاه
- شیخ جنجالی مصر، ادعای مهدویت کرد
- «تشیّع انگلیسی» در کمین کنگره عظیم اربعین/ شیعیان هوشیار باشند
- شباهت عرفان حلقه و ساینتولوژی
- سهم صهیونیسم در مدیریت جریان بهاییت
- شیطان پرستی با چهره بسیار وحشتناک +تصاویر
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

Top