Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (7)

سرنگونی و انحلال،عاقبت گروهکهای کردی

Fergeha_+4564

گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات،عاقبتی مشابه منافقین دارند و بزودی شاهد فروپاشی و انحلال آنها خواهیم بود و این همان سرنوشتی است که در انتظارشان خواهد بود.

ترس و وحشت گروهکهای کردستیز کومله و دمکرات و دیگر گروهکهای تجزیه طلب کردی از قدرت و نفوذ نظام جمهوری اسلامی ایران در مناطق کردنشین ایران و خصوصا در کردستان عراق، و با توجه به بی اعتنایی اقلیم کردستان عراق به این گروهکهای ایزوله شده ،سرمداران گروهکهای تروریست و فرصت طلب کومله و دمکرات را در روزهای گذشته بر آن داشت تا با برگزاری نشستی اضطراری و درون گروهی،برای رهایی از اعمال نفوذ و قدرت جمهوری اسلامی ایران بر این گروهکها و همچنین به منظور توجیه رفتارهای تروریستی خود  و فریب افکار عمومی  تاسیس هیئتی مشترک را اعلام  کنند!

سرمداران گروهکهای تروریست کردی حاضر در این نشست منجمله؛

ابراهیم علیزاده،مصطفی هجری،عمر ایلخانی زاده،خالد عزیزی، ابوبکر مدرسی و جلال خوشکلام و باباشیخ حسینی و حسین یزدان پناه، تا به  دیروز به خون همدیگر تشنه بودند، ولی امروز از ترس قدرت جمهوری اسلامی  گرد هم آمده و از ترس جان خود ادعای دوستی و رفاقت نموده و خود را برای فرار از تاوان جنایت های را که در حق مردم کُرد انجام داده اند ،آماده می کنند .

این تروریست های فرصت طلب و تجزیه طلب برای فریب افکار عمومی مردم کردستان ایران این گونه نشان می دهند ،که بدنبال تشکیل جبهه ای مشترک برای مبارزه با جمهوری اسلامی هستند!! .

اکنون نکته قابل توجهی که منجر به مطرح شدن این سوال می گردد، این تروریست ها با کدام قدرت و نیرو بدنبال جنگ با جمهوری اسلامی ایران هستند؟!

آیا با جنایت های را که آنان در حق مردم کُرد کردند جایگاهی در میان مردم کردستان دارند؟!

تجزیه طلبان خبات،پاک، کومله و دمکرات بیش از سه دهه است که غیر از جنایت،کشتار مردم بی دفاع کردستان ایران،چپاول و غارت اموال مردم،راهزنی، قتل و …سود دیگری برای مردم مناطق کردنشین نداشته و در حال حاضر آنان تبدیل به یک گروهکهای کاملاً بی اراده و بی تحرک و سرخورده شده اند و از سویی دیگر نیز،انشعاب های صورت گرفته در داخل  این گروهکها،نشان از بی هویتی، بی برنامه گی و سرگردانی و منفوریت آنها دارد و این  گروهکها را از الان،می توان گروهکهایی کاملاً منحل و سرنگون شده نامید .

انحلال،نابودی و ایزوله شدن،عاقبت تمامی گروهکهای کرد ایرانی که دستشان به خون ملت ایران و مردم کردستان آلوده است،خواهد بود.

و این گروهکها،نیز به سرنوشت منافقین دچار می شوند.زمان این را ثابت می کند…

منبع آکام نیوز

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- افشای فساد اخلاقی گسترده عبدالله آذربار کادر قدیمی رهبری کومله مهتدی
- ادعای انهدام پهپاد شناسایی ایران با کلاشینکف!
- افشای فساد اخلاقی دیگری در حزب تروریست دمکرات کردستان ایران
- تروریست های تکفیری، محور اختلافات کومله ای ها و خباتی های منافقین!
- برخورد شدید «عبدالله مهتدی» با منتقدین در پی رسوایی اخیر
- پیشمرگ تروریست اعدام شد
- تبعیض قومی و طبقاتی در گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات
- جزئیات مذاکرات مهم کردهای سوریه با گروهک تروریستی کومله
- استعفای سه عضو حزب منحله دمکرات در یک هفته
- امنیت اخلاقی در حزب دمکرات کردستان
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

مطالب مرتبط

Top