Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (9)

رسانه صهیونیست: اسرائیل در انحصار زنان روسپی

Untitled-1

اسرائیل هیوم نوشت بر اساس گزارش ها میزان فقر در اسرائیل به مرز وحشتناکی رسیده است.

پایگاه خبری «الخبر پرس» لبنان نوشت: رسانه های اسرائیل با اشاره به وضع بد اقتصاد داخلی در سال ۲۰۱۵ و افزایش قیمت املاک ومستغلات و آمار فقر تاکید کردند: اسرائیل فقط جای ثروتمندان و زنان روسپی است.

بر پایه این گزارش، روزنامه اسرائیل هیوم با بیان اینکه وضع زنان روسپی در اسرائیل بهتر از همه است، تاکید کرد: ساکنان آپارتمان های لوکس در تل آویو، زنان روسپی هستند. این روزنامه در بیان علت این مسئله، به تحقیقات خود درباره اقدام مردان اسرائیلی به جذب دختران از روسیه و اوکراین برای سوء استفاده از آنها در امور غیر اخلاقی و فاحشه گری، اشاره کرد و نوشت: این زنان روسپی، پول های هنگفتی به دست می آورند و در برج های مسکونی در تل‌آویو و رمات جان ساکن هستند.

این روزنامه نوشت: سیستم اقتصادی اسرائیل فقط به نفع ثروتمندان عمل می کند و صاحبان شرکت های گاز که در دفتر نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو شاغل هستند، از درآمد بالایی برخوردارند اما دیگر شهروندان در اسرائیل  درآمد مناسبی ندارند و احساس ناامیدی می کنند.
بر اساس گزارش هایی که اخیرا منتشر شده، میزان فقر در اسرائیل در سال ۲۰۱۵ بیش از پیش افزایش یافته و به سطح وحشتناکی رسیده است.
روزنامه اسرائیل هیوم، حکومت سرمایه داری اسرائیل را مسئول وخامت اوضاع اقتصادی دانست و هشدار داد: اگر تغییر ریشه ای در سیاست های اقتصادی اسرائیل روی ندهد، اسرائیل فقط در انحصار ثروتمندان و زنان روسپی باقی خواهد ماند.
خبرگزاری صدا و سیما
فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- لیبرمن، وزیر جنگ جدید صهیونیست ها/ افراطی ترین کابینه اسرائیل شکل گرفت
- مقام صهیونیست: ایران با همه دشمنان ما تفاوت دارد
- نقش اونجلیست ها در حمایت دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی
- تیمار تروریسم در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی
- رییس جدید موساد تعیین شد
- اردوغان، رابطه با صهیونیست‌ها را افزایش می‌دهد
- پیکر جوان فلسطینی مخفیانه به خاک سپرده شد
- حضور جنگنده‌های اسرائیلی در تجاوز عربستان به یمن
- صهیونیستها یک فلسطینی را زیر گرفتند
- جنایات بی سابقه صهیونیست ها در سال ۲۰۱۴
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

Top