حرکت چراغ خاموش صوفیه سیاسی در شهر رشت

untitled-1

به گزارش فرقه ها به نقل از فرقه نیوز ؛

چند وقتی است که جلسات صوفیه در شهر رشت، با حساسیت‌های ویژه‌ای برگزار می‌شود. طبق رصد میدانی پایگاه خبری فرقه نیوز در شهر رشت، تمامی جلسات صوفیه در این شهر با تدابیر خاصی برگزار می‌شود.

همین موضوع باعث شده فرقه سیاسی صوفیه با یک برنامه ریزی خاص به صورت چراغ خاموش یک حرکت تبلیغی در قالب تجمع انجام دهد تا با امتیاز گیری و باج سبیل از آزادی بیشتری برخوردار شود.

این حرکت تبلیغی قرار است ۳ الی ۴ دی در شهر رشت، توسط این فرقه سیاسی صورت گیرد. مطرح کردن این موضوع در جلسه شب دوشنبه این هفته توسط لیدرهای رشت، نشان از حساسیت موضوع می‌دهد.

حساسیت این حرکت تبلیغی زمانی بیشتر شد که طی رصد صورت گرفته هیچ کدام از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان صوفیه سیاسی، به آن نپرداختند تا با بایکوت خبری مانع از جلوگیری آن شوند.

کیهان کلهر یکی از چهرهای معروف فرقه صوفیه گنابادیه یکی از ابزارهای تبلیغی این فرقه بشمار می‌رود. این صوفی گنابادی قرار است ۳ الی ۴ دی در شهر رشت به اجرای کنسرت بپردازد. لیدرهای صوفیه رشت در جلسه دوشنبه شب از فقرا خواستند در این کنسرت شرکت کنند.

اصرار فرقه سیاسی صوفیه در برگزاری کنسرت کیهان کلهر در شهرهای حساس و بایکوت خبری آن توسط رسانه‌های صوفیه زنگ خطریست که با توجه به شرایط فعلی، به زودی صدای آن در خواهد آمد و بار دیگر سیاه نمایی و جوسازی این فرقه سیاسی با کمک رسانه‌های معاند شروع خواهد شد.

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- رونمایی از مدرک جعلی قطب سیاسی صوفیه
- ادعای تصوف زدگان فرقه ای، به طرح اسلامی سازی تصوف
- تصوف در صربستان، مونته‌نگرو، مقدونیه و کوزوو
- اعتراض یکی از فقرا به مرفه نشینی بزرگان فرقه سیاسی صوفیه
- صوفیه در خدمت سیاست درباری
- ادعای خاتمیت اقطاب در فرقه صوفیه!
- توجیهات عجیب فرقه صوفیه برای صدور جواز سجده بر اقطاب
- بدعت های صوفیانه
- چرا وهابیت از فرقه سیاسی تابنده حمایت می کند؟
- دراویش با فرقه ضاله بهائیت همسو شده است
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

Top