جمهوری اسلامی به سرنوشت پهلوی دچار می شود!!!

Fergeha_پژاک

پژاک با تخریب و جو سازی علیه جمهوری اسلامی ایران بدنبال عدم حضور مردم کردستان ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه می باشد.
گروه های معاند و ضدانقلاب هر سال با نزدیک شدن به ۲۲ بهمن در رسانه های خود به تشویش اذهان عمومی پرداخته و بر علیه جمهوری اسلامی ایران جو سازی می نمایند، ولی همیشه حضور میلییونی ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گروه های معاند را ناکام گذاشته و بی هویتی آنان را اثبات می نماید.

تروریست های پژاک جزء همان گروه های معاند و ضدانقلابی محسوب می گردد که همیشه سعی بر این داشته ، که با جو سازی بر علیه جمهوری اسلامی ایران ،مانع از شرکت مردم کردستان ایران را در راهپیمایی ۲۲ بهمن شود .

امسال نیز همانند سنوات گذشته پژاک در رسانه های خود طبل ناسازگاری را به صدا در آورده و جمهوری اسلامی ایران را تخریب می نماید ، آمد شاهو از اعضای مجلس پژاک طی مصاحبەای  با خبرگزاری “روژنیوز” در اظهاراتی سخیفانه گفت جمهوری اسلامی ایران پس از روی کار آمدن ، نشان داد که حکومتی در تضاد با اتحاد و ارزش‌های آزادی و دموکراسی است. وی همچنین گفته است ،جمهوری اسلامی اگر نظام به مشی کنونی خود ادامه دهد سرنوشتی مانند حکومت پهلوی را شاهد خواهد بود.
جواب این ترویست پژاک کاملاً شفاف و روشن می باشد و اصلا نیازی به تحلیل و بررسی اظهارت ایشان نمی باشد، حضور پر شور ۳۶ ساله ی مردم کُرد ایران در تما م صحنه های انقلاب نشان از رضایتمندی مردم کردستان از وضع کنونی و حکومت جمهوری اسلامی ایران می باشد و یکی از دلایل این رضایتمندی کُردها نشات گرفته از دمکراسی و عدم تبعیض میان اقوام ایرانی می باشد.
هر سال حضور حداکثری مردم کردستان ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نشان از بی هویتی و عدم جایگاه مردمی گروهک های تروریستی نظیر کومله ،دمکرات و پزاک بوده است .
پژاک در هر مناسبت ملی و انقلابی تلاش می کند که مانع حضور کُردها در صحنه باشد ولی بدلیل بی اعتباری در میان مردم کردستان ایران و برخوردای بصریت مردم غیور و باشرف کُرد با شکست و ناکامی مواجه می شود.

/ بی تاوان

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- تروریستی که فعال حقوق بشر معرفی می‌شود!
- سران پژاک که الان نگران اعدام سامان هستند چرا به او اسلحه دادند؟
- کودار محصول اختلاف سران حزب است
- از حرمسرای آپو تا رقص رهایی در اشرف
- خاطرات تلخ زندگی در پژاک
- کُردهای بی گناه مناطق مرزی اولین قربانیان پژاک
- رویکرد و استراتژی کودرا در کردستان ایران
- گوشه ای از خاطرات ۱۲ ماه زندگی در قندیل از زبان یکی از فریب خوردگان
- سوءاستفاده گروهک تروریستی پژاک از وضعیت کوبانی و قصد اغتشاش در شهرهای کردنشین ایران
- عبدالله اوجالان دست نشانده سرویس اطلاعاتی ترکیه(میت)
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

برچسب ها ,

مطالب مرتبط

Top