تیمار تروریسم در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی

Untitled-1

یک رسانه انگلیسی، روز جمعه گزارشی منتشر کرده که بار دیگر حمایت‌های رژیم صهیونیستی از گروه‌های تروریستی در سوریه، از جمله جبهه‌النصره، وابسته به القاعده را نشان می‌دهد.

به گزارش مفام، یک رسانه انگلیسی، روز جمعه گزارشی منتشر کرده که بار دیگر حمایت‌های رژیم صهیونیستی از گروه‌های تروریستی در سوریه، از جمله جبهه‌النصره، وابسته به القاعده را نشان می‌دهد.

 

«علا»، یکی از معارضان سوری است که به نوشته ایندیپندنت در حالی که در بیمارستان روی تخت خوابیده می‌گوید: «پوتین، شیطان بزرگ است، اسد شیطان کوچک؛ اما اسرائیل اکنون دوستمان است، آنها به ما کمک می‌کنند.»

 

اومسئول کار با سلاح‌های ضد هواپیما بوده که در حمله هواپیماهای روسیه یکی از پاهایش را از دست داده است.«علا» که ۲۲ سال سن دارد در این حمله بیهوش شد و ۵ روز بعد در درمان‌گاه اسرائیلی «زیو»، واقع در شهر «صفد»، در شمال فلسطین اشغالی چشم باز کرد.

 

او می‌گوید: «ما در درعا پزشکان زیادی نداریم. اگر من را اینجا نیاورده بودند پای دیگرم هم قطع می‌شد. به ما یاد داده شده بود فکر کنیم همه چیز اسرائیل بد است، اما آنها با من و سایر انقلابیون خوب رفتار کرده‌اند.»

 

ایندیپندنت می‌نویسد اسرائیل نمی‌تواند خودش را از جنگی که در مرزهای شمالی‌اش در حال وقوع است جدا نگاه دارد و واضح‌ترین جلوه‌اش هم همین است که بیش از ۲۰۰۰ نفر از پیکارجویان سوری در بیمارستان‌های شمالی این رژیم در حال درمان هستند.

 

«علا» گفته عضو گروه موسوم به «ارتش آزاد سوریه» است، اما این روزنامه انگلیسی همچنین گزارش می‌دهد بیمارستان «زیو» قبلاً محل درمان اعضای جبهه‌النصره که با القاعده بیعت کرده هم بوده است.روزنامه انگلیسی دیلی‌میل هم دو ماه پیش تصاویر و فیلم‌هایی اختصاصی از درمان تروریست‌های جبهه‌النصره در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی منتشر کرده بود.

 

دیلی‌میل از اختصاص هزینه‌ای معادل ۵۰ میلیون «شکل»، برابر با ۸٫۷ میلیون دلار برای درمان بیش از ۲۰۰۰ تروریست سوری خبر داده بود.

 

منبع: فارس

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- لیبرمن، وزیر جنگ جدید صهیونیست ها/ افراطی ترین کابینه اسرائیل شکل گرفت
- مقام صهیونیست: ایران با همه دشمنان ما تفاوت دارد
- نقش اونجلیست ها در حمایت دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی
- رسانه صهیونیست: اسرائیل در انحصار زنان روسپی
- رییس جدید موساد تعیین شد
- اردوغان، رابطه با صهیونیست‌ها را افزایش می‌دهد
- پیکر جوان فلسطینی مخفیانه به خاک سپرده شد
- حضور جنگنده‌های اسرائیلی در تجاوز عربستان به یمن
- صهیونیستها یک فلسطینی را زیر گرفتند
- جنایات بی سابقه صهیونیست ها در سال ۲۰۱۴
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

Top