تروریست های تکفیری، محور اختلافات کومله ای ها و خباتی های منافقین!

Fergeha_54334
خباتی ها همچون سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) غیرمستقیم، بجای اینکه طرف کردستان عراق باشند طرف داعش هستند.
یکی از کادرهای قدیمی کومله از برگزاری نشستی نافرجام مابین گروهکهای تروریستی و تجزیه طلب موسوم به “کومله زحمتکشان کردستان” و “سازمان خبات کردستان ایران” (خواهرخوانده سازمان منافقین)!، در شهر اربیل کردستان عراق خبر داد.

بعداز ظهر روز سه شنبه جاری، کریم کریمی عضو کمیته مرکزی و مسئول ارتباطات کومله و محمد فرهاد زاده عضو کمیسیون ارتباطات گروهک تروریستی موسوم به “کومله زحمتکشان کردستان” وارد مقر دفتر ارتباطات خبات در شهر اربیل شدند.

هیئت کمیسیون ارتباطات گروهک تروریستی کومله در اربیل که میهمان دفتر ارتباطات سازمان خبات کردستان ایران در اربیل بودند برای بحث و مذاکره در خصوص کردستان عراق و مسئله داعش با هم دور یک میز نشستند.

داعش، محور اختلافات کومله ای ها و خباتی های منافقین!

هیئت گروهک کومله با سید کامل نورانی نماینده ارتباطات سازمان تروریستی خبات و سامان احدی کادر ارتباطات اربیل سازمان خبات مذاکرات و گفتگوهای خود را پس از صرف عصرانه آغاز کردند!

در این نشست که چند موضوع را دربرگرفته بود در ابتدا صحبتهایی در ارتباط با اوضاع سیاسی ایران بطور عام و کردستان بطور خاص مطرح و در موردشان بحث و تبادل نظر کردند.

در خصوص کردستان ایران دو طرف اختلافاتشان آغاز شد.

خباتی ها معتقد بودند که در نشست ها و دیدارهای خارج کشور کومله و دمکرات به روال همیشه این دو گروه،خود را تنها احزاب مدعی و اصلی کردستان ایران معرفی می کنند  و نامی از دیگر گروهها و خصوصا خبات به میان نمی آورند!

سپس صحبتهایی در خصوص ناامنی ها و نابسامانی های کنونی کردستان عراق نیز انجام شد.

بحثی که دومین مورد اختلافات نظریه ای دو گروه را بدنبال داشت.

کومله ای ها بر این باور بودند که خبات همچون کومله و دمکرات از همکاری با بارزانی و اعلام استقلال حمایت آنچنانی نکرده اند!

همچنین خباتی ها همچون سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) غیرمستقیم، بجای اینکه طرف کردستان عراق باشند طرف داعش هستند.

این مسئله از سوی خباتی های رد شد و گفتند که ما سعی کرده ایم بیشتر همچون یک خبر ماجرا را اطلاع رسانی کنیم و قصد دخالت در امور داخلی عراق و کردستان را نداشته ایم.

کامل نورانی همچنین گفت که سازمان خبات وضعیت منافقین در عراق را اولویت اصلی خود می داند و از کومله و دمکرات نیز گلایه دارد که چرا آنطور که باید در مقابل برخوردها با منافقین جامانده در عراق واکنش نشان نداده اند.

به گزارش منبع خبری ما، این مباحث موجب شد که دیدار دو طرف به سردی جلو رود و نتیجه ای عاید هیچکدام نشود.

بخش پایانی صحبتهای دو طرف، در خصوص نحوه همکاری و نزدیکی دو طرف به خاطر بروز اختلافات سیاسی مابین شان صرفا و فعلا در سطح ارتباطات ادامه پیدا کند.

هیئت کمیسیون ارتباطات کومله در این نشست عبارت بودند از؛

کریم کریمی عضو کمیته مرکزی و مسئول ارتباطات کومله و محمد فرهاد زاده عضو کمیسیون ارتباطات کومله زحمتکشان کردستان و هیئت خبات نیز عبارت بودند از:

سید کامل نورانی نماینده ارتباطات سازمان تروریستی خبات و سامان احدی کادر ارتباطات اربیل سازمان خبات.

لازم به ذکر است که معمولا گروهکهای کردی هیچگاه در بین پیشمرگان خود از اختلاف نظرها و تنش های نشست هایشان سخن نمی گویند و این مسائل را سانسور می کنند تا وانمود کنند همه چیز خوب است و رهبری با همه احزاب روابط خوبی دارد!

منبع بولتن نیوز
فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- عناصر داعش در چه مناطقی از یمن استقرار دارند؟
- رسانه های عربی حامی داعش
- انتقام سخت از داعشی‌ها؛ ذبح ۵۰ داعشی به سبک جلادان داعش
- شیوه جدید اعدام داعش + تصاویر
- داعش شکست های سنگینی اخیرا خورده، اما چرا همچنان قدرت دارد؟
- دستگیری فرمانده داعش با ظاهری متفاوت
- راولی: انگلیس با خطر حملات بزرگ داعش روبروست
- داعش محصول ایدئولوژی وهابیت و رژیم سعودی است
- علت جذابیت داعش برای دختران اروپایی
- واکنش کاخ سفید نسبت به کشتار جمعی مسیحیان توسط داعش
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

مطالب مرتبط

Top