ادعای انهدام پهپاد شناسایی ایران با کلاشینکف!

Fergeha_543453

هفته جاری،تلویزیون رووداو در اقلیم کردستان عراق منتسب به پارتی در اخبار ساعت ۱۹:۰۰ خود،بعنوان اولین خبر خود با آب و تاب،از سرنگونی یک فروند پهپاد ایرانی توسط تیم تروریستی موسوم به مدافعان شرق کردستان ایران(تیم منتسب به حزب دمکرات کردستان-شاخه خالد عزیزی که مدتی پیش چند سرباز مرزبانی کشورمان را به شهادت رسانده و در حال اخاذی در منطقه و اقدامات تروریستی هستند)خبر داد !

به گزارش فرقه ها به نقل از آکام نیوز، تلویزیون رووداو که  به عنوان رسانه ای دروغ پرداز در مناطق کردنشین شناخته شده،برای پربیننده شدن اخبار خود،حاضر است تن به پخش هر خبر دروغ و جنجالی خلاف واقعی بدهد، حال این خبر به سود یک جناح تندرو باشد یا گروه های تروریستی، فرقی برایشان ندارد !

بر همین اساس، این تلویزیون اعلام کرد که یک پهپاد شناسایی ایرانی توسط تیم تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران با قناسه و کلاشینکف منهدم شده است !

رووداو اعلام کرد؛

۴دی ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۰ ظهر در منطقه اشنویه،یک فروند هواپیمای بدون سرنشین که با هدف جاسوسی از تیم مدافعان شرق کردستان ایران در آسمان منطقه می چرخید، در داخل باغ های منطقه سقوط کرده است و این کار را تیم منتسب به حزب دمکرات کرده است !!

این پهپاد کمی قبل از سقوط در نزدیکی روستای بیژاوی در  آسمان اشنویه و کوهستان های اطراف دیده شده است .
بر اساس این خبر، این پهپاد هر یک ربع ساعت در آسمان بوده که توسط مدافعان شرق کردستان ایران منهدم شد .

مدافعان شرق کردستان ایران ادعا کرده اند که پیش از این باخبر شده بودند که نظام با هدف شناسایی این گروه و شناسایی راه ها و پناهگاه های ما  از هواپیمای بدون سرنشین استفاده کرده است .

بعد از سقوط این هواپیما، نیروهای نظامی و امنیتی منطقه را محاصره کرده اند تا هیچ اطلاعاتی بخصوص فیلم و تصویر سقوط یا عکس های انتقال آثار بجای مانده از  این هواپیما منتشر نشود !!.

در منطقه اشنویه نیز برخی افراد می گویند که این هواپیما از سوی مدافعان شرق کردستان ایران منهدم شده است .!!
اتاق فکر این رسانه، که چنین اخبار ساختگی و دروغین را منتشر می کند باید توجه داشته باشد و از لحاظ عقلی و فکری بیاندیشند که مگر می شود یک تیم تروریستی چند نفره بدون در اختیار داشتن ردیاب، یک پهپاد را ردیابی کرده و آن را با کلاشینکف هم بزنند؟؟!! و آن را با شور و شوق نیز بازتاب دادند! مگر کبوتر یا کلاغ شکار کرده اند که با کلاشینکف ادعای شکار چنین پهپادی را دارند؟

فارغ از اینکه مشخص است رووداو بدنبال چیست اما باید دید که اصل ماجرا چه بوده است؟

اخیرا همانطوریکه مردم ایران و جهان باخبر هستند، رزمایشی در جنوب کشور و منطقه سیستان و بلوچستان و در چابهار از سوی نیروهای مسلح کشورمان برگزار شده است .

در این رزمایش، چند فروند هواپیمای شناسایی بدون سرنشین در مناطقی از کشورمان به پرواز درآمدند و بعنوان دشمن فرضی قرار بر این شد تا موشک های دوربرد آنها را ردیابی و منهدم کنند .

در نهایت نیز ۳ فروند پهپاد شناسایی به پرواز درآمده و توسط خود نیروهای مسلح کشورمان که در حال برگزاری مانور بودند بعنوان دشمن فرضی درنظر گرفته شده و منهدم شدند .

تیم تروریستی حزب دمکرات نیز که از طریق اخبار و رسانه ها در جریان این امر قرار گرفته بود، از ناآگاهی  اتاق فکر رووداو و مردم روستانشین منطقه اشنویه و باغ های روستای شامالی استفاده کرده و به محض باخبر شدن از این مانور، انهدام پهپاد در مانور توسط نیروهای مسلح کشورمان را به نام خود به ثبت رساند!!

جالب اینکه هواپیماهای پهپاد یاد شده به هیچ عنوان بدون دستگاههای ردگیری و موشک های دوربرد قابل انهدام نیستند و حتما نیز باید افراد متخصص امر، موفق به انجام این کار شوند .

در این میان تنها شرمساری نصیب اتاق فکر رووداو و گروهک حزب دمکرات کردستان می شود که از دهه شصت تا کنون همواره از غفلت و ناآگاهی روستانشینان مرزی کشورمان سوء استفاده کرده و می کنند و این تنها یک نمونه از افشای دروغ های این گروهک های تروریست است که ذکر شد .

فرقه ها

درباره نویسنده : فرقه ها

فرقه ها تلاشی است برای روشنگری و بیدار سازی دلهایی که در پیچ و خم زندگی، روزمره ها را به فراموشی سپرده اند... باشد که بیدار شویم...

مشاهده تمام پست های

مطالب مرتبط:
- افشای فساد اخلاقی گسترده عبدالله آذربار کادر قدیمی رهبری کومله مهتدی
- افشای فساد اخلاقی دیگری در حزب تروریست دمکرات کردستان ایران
- سرنگونی و انحلال،عاقبت گروهکهای کردی
- تروریست های تکفیری، محور اختلافات کومله ای ها و خباتی های منافقین!
- برخورد شدید «عبدالله مهتدی» با منتقدین در پی رسوایی اخیر
- پیشمرگ تروریست اعدام شد
- تبعیض قومی و طبقاتی در گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات
- جزئیات مذاکرات مهم کردهای سوریه با گروهک تروریستی کومله
- استعفای سه عضو حزب منحله دمکرات در یک هفته
- امنیت اخلاقی در حزب دمکرات کردستان
به این سایت رأی بدهید به این سایت رأی بدهید

مطالب مرتبط

Top